Mobil Ödeme

Telekomikasyon Operatörlerinden ödeme alın.

PAYTÜRK Mobil Ödeme Sistemi

PAYTÜRK Mobil Ödeme Sistemi Ayrıcalıkları

Mobil Ödeme, müşterilerinizin sadece cep telefonu numaraları ile, kredi kartı ya da nakite ihtiyaç olmadan kolay ve güvenli ödeme alabileceği, eve yemek siparişlerinden, akaryakıt ödemelerine, dijital içerikten aidat aboneliklerine, uygulama marketlerinden sosyal ağlara kadar binlerce üye iş yerinde kolaylıkla kullanabilecekleri bir ödeme yöntemidir.

Her işlem öncesi kullanıcı tarafından verilen onayla, alışveriş tutarı faturalı hatlar için Operatör faturasına yansır, faturasız hatlar için TL bakiyesinden düşer. PAYTÜRK Mobil Ödeme Hizmeti ile müşterilerinize mobil telefon numaranız dışında kredi kartı ya da hesap numarası gibi herhangi bir finansal bilgi paylaşımında bulunmadan herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda alışveriş imkanı sunarsınız. Türkiye’deki her 3 Mobil Operatöre entegre olan PAYTÜRK altyapısı ile Türkiye’deki 70 milyon Cep Telefonu Kullanıcısı sizin potansiyel müşteriniz haline gelir.

Turkcell

Mobil Ödeme, hattınızla Mobil Ödeme anlaşmalı kurumlardan alacağınız mal veya hizmetin bedelini nakit ya da kart kullanmadan, faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizi kullanarak hızlıca ödeme yapabilmenizi sağlayan bir hizmettir.

Türk Telekom

Mobil Ödemeyle Ortalama 7 saniyelik ödeme hızı ile en iyi ödeme seçenekleri arasındadır. Ödeme esnasında kişisel bilgilerin paylaşılmaması sebebiyle güvenli bir ödeme olup Banka kullanmaya yetkin olmayan ya da kullanamayan kullanıcılar için alternatif ödeme yöntemidir.

Vodafone

Mobil Ödeme ile yapmış olduğunuz işlem tutarını direkt faturanıza yansıtarak veya bakiyenizden düşmektedir. Uzun işlem ve prosedürleri bir kenara bırakıp, yalnızca cep telefon numaranızı kullanarak online alışverişin keyfini çıkarın!