Hakkımızda

Bir fikriniz varsa, bunu duymak isteriz.

PAYTÜRK Kimdir?

Uzun yıllar boyunca ödeme sistemlerinde alt yapı geliştirmede görev yapmış olan PAYTÜRK kurucuları, mevcut ödeme sistemlerinin AR-GE eksikliğini ve yüksek komisyonlarıyla müşterilerin mağdur olduğunu farkederek 2019 yılında bu duruma son vermek amacıyla PAYTÜRK ödeme sistemini geliştirmeye karar verdiler.

PAYTÜRK yüksek komisyon oranlarını yok etmek, rekabet etme şansını ve işlem başı alınan ücretlerin vermiş olduğu yükü de azaltmak amacıyla, yüksek güvenlikli, yapay zekayla geliştirilmiş Türkiye’nin İlk İnavasyonlu Ödeme Sistemine sizleride bekliyor, Hoşgeldiniz.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz ödeme sistemlerinde müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak yenilikçi uygulamaları akılcı çözümleri ile sektörü geliştirmek.

Vizyon

PAYTÜRK olarak sizlerin başarılı olabileceği finansal sınırları olmayan bir ödeme kanalı oluşturmaktır. Yüksek büyüme pazarında sizde yerinizi alarak gelişmeniz için ihtiyaç duyduğunuz SANAL POS'u karşılıyoruz.

image

Sertifika ve Lisanslar


Çalışmış olduğumuz iş yerlerinin, nihai tüketicilerin güveniği için uluslararası güvenlik sertifikaları ile alt yapımımızı çözüm ortaklarımızla güçlendirdik.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Bir dakika içinde başvurunu yap

PayTürk ile ödemelerini güvenli şekilde al!